Ready to Grow na Festiwalu PROGRESSteron!

Miło nam poinformować, że Ready to Grow będzie obecne na tegorocznym na Festiwalu PROGRESSteron! 🙂 Zapraszamy na nasze warsztaty „Jak realizować postanowienia noworoczne, czyli osiąganie długoterminowych celów”.

Zdarzyło Ci się, że postanowienia noworoczne odchodzą w niepamięć już w marcu? Jak zatem skutecznie wyznaczać długoterminowe cele? Co zrobić, aby zmotywować się do ich osiągnięcia? Podczas warsztatów poznasz zasady formułowania celów i tworzenia planów na najbliższe miesiące i lata. Dowiesz się również jakie techniki automotywacji mogą Ci w tym pomóc i zwiększyć Twoje szanse na sukces.

  • Termin: 5.11.2016 r. (sobota), godz. 18:00 – 21:00
  • Miejsce: Festiwal PROGRESSteron,  Łódź, Szkoła im. Marii Montessori, ul. Rewolucjilogo progressteron r.1905 nr 67
  • Koszt i zapisy: Wydarzenie na Facebooku
  • Informacje nt. Festiwalu: Festiwal PROGRESSteron

 

 

Trener: Agata Matuszewska

Agata MatuszewskaPsycholog, trener umiejętności psychospołecznych, coach kariery, doradca zawodowy. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, Szkoły Trenerów I stopnia KRT w zakresie umiejętności psychospołecznych oraz Szkoły Coachów Akademii SET. Obecnie doktorantka na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Właścicielka firmy szkoleniowo-doradczej Ready to Grow (www.readytogrow.pl).

Od 9 lat prowadzi szkolenia z obszaru kompetencji miękkich, m.in. z zakresu komunikacji interpersonalnej, autoprezentacji, zarządzania sobą w czasie, motywacji, budowania wizerunku pracodawcy, profesjonalnej obsługi klienta itp. Dotychczas zrealizowała ponad 1.700 godzin szkoleń i doradztwa. Posiada doświadczenie w tworzeniu Indywidualnych Planów Rozwoju, a także scenariuszy i narzędzi szkoleniowych. Odbiorcami jej działań są pracownicy firm, młodzi przedsiębiorcy, członkowie organizacji pozarządowych i studenckich, uczniowie, beneficjenci projektów unijnych.

Posiada również doświadczenie branży HR, gdzie prowadziła procesy rekrutacyjne oraz wewnętrzne szkolenia i coachingi. Jej zainteresowania zawodowe obejmują tematykę trenerstwa, coachingu kariery, psychologii społecznej i employer branding.

Related Posts